do góry
trwa ładowanie strony
wczytywanie strony
×

Jestem cudzoziemcem i posiadam decyzję na pobyt czasowy udzielony w celu połączenia się z rodziną, czy mogę na podstawie tej decyzji pracować ?

Z obowiązku posiadania zezwolenia na pracę jest zwolniony cudzoziemiec, który posiada zezwolenie na pobyt czasowy na terytorium RP udzielony na podstawie art. 159 ust. 1 ustawy z dnia 12 grudnia 2013 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 2094 ze zm.).




autor: Dziechciński Kamil, ilość wyświetleń: 40
data aktualizacji: 2019-04-19 08:58:02


Punkty Informacyjno - Doradcze

Uniwersytet Opolski
ul. Katowicka 87B
45-061 Opole
Tel 77 452 74 96
cpw@uni.opole.pl
Pok 7 DS. „Niechcic”
godziny pracy: 7.30-15.30, w każdy czwartek punkt jest czynny do godziny 18.00
Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu
ul. Piastowska 14
45-082 Opole
Tel 795 431 798, 504 832 826
kontakt@cudzoziemcy.opole.uw.gov.pl
hol główny
godziny pracy: 7.30 - 15.30